Ubytování Pec pod Sněžkou


Žižkova bouda se nachází ve výšce 1000 m. n. m., a to přímo na sjezdovce ESO, v centru lyžařského areálu Pec pod Sněžkou v Krkonoších. Za pěkného počasí se od boudy otevírají výhledy na hřebeny Krkonoš a na Sněžku (1602 m n. m.), nejvyšší vrchol České republiky.  Díky tomuto umístění máme výborné podmínky pro zimní i letní rekreaci. V létě jsme vhodným výchozím bodem pro turistické nebo cyklistické výpravy a v zimě milovníci lyžování ocení kvalitu moderního SkiResort ČERNÁ HORA - PEC.

 

Vzdálenost hotelu od centrálního parkoviště je asi 2km, přeprava zavazadel i osob je za poplatek (pro rezervaci dopravy prosím volejte naši recepci +420 724 000 033). Od léta do podzimu je možné parkovat přímo u hotelu (dle našeho ceníku je poplatek za parkování 70,-Kč/noc).

  

NOVINKA: Pronájem venkovní finské sauny, maximálně pro 6 osob - 800 Kč/hod. 

 

Pokoje


Nabízíme příjemné ubytování v Krkonoších. Celková kapacita hotelu je 160 lůžek. Poskytujeme ubytování na pokojích s koupelnou nebo na pokojích pouze s umyvadlem a společným sociálním zařízením. Hosté mají k dispozici restauraci, bar, hernu (stolní tenis, ping pong - obojí bez poplatku) a vybavený dětský koutek.

Hotel je vhodný pro celoroční ubytování nejen pro rodiny s dětmi a dětské kolektivy, ale i pro pořádání firemních školení, teambuildingu, kursů a svateb. Díky našim dlouholetým zkušenostem s organizací akcí Vám umíme připravit program na klíč. Pro nerušené večery nebo školení si můžete pronajmout společenskou místnost.

Ubytování nabízíme včetně snídaně, kterou připravujeme formou švédských stolů. Těšit se můžete na sýry, salámy, ovoce, zeleninu, jogurt, müsli, teplé párky a vařená vajíčka. Když má náš pan kuchař dobrou náladu, upeče k snídani koláč nebo jinou sladkost :-). Z nápojů připravujeme filtrovanou kávu, ovocné šťávy, ochucenou vodu a čaje.

Naše WIFI síť je bezplatně dostupná ve společných prostorech hotelu i na pokojích. 

 

Pokoje Standard

Všechny disponují vlastní koupelnou a WC.

 

Pokoje Economy

Jednoduše a účelně zařízené pokoje s vlastním umyvadlem. Hostům jsou na patře k dispozici společné koupelny a toalety.